Marketing PRofit

Kontakt z nami

+48 722 187 449

O nas

Marketing PRofit od 2009 roku jest firmą consultingową wyspecjalizowaną w kształtowaniu wizerunku, marketingu i promocji. Oferuje klientom doradztwo w zakresie public & relations oraz szereg narzędzi dotarcia do klientów i inwestorów, m.in. publikację raportów finansowo-biznesowych, artykułów, organizację konferencji, seminariów i kongresów dla biznesu.

Nasze motto: Wspierać przedsiębiorczość, pokazywać możliwości

Powstaliśmy z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie wartość aktualnej informacji z dziedziny szeroko pojętych finansów, gospodarki oraz możliwości inwestycyjnych. Jesteśmy pożądanym partnerem merytorycznym wielu mediów branżowych i ogólnogospodarczych, gdzie możemy informować, przedstawiać diagnozy, wnioski, oraz rekomendacje dla przedsiębiorstw, a wszystko przedstawiamy prostym a jednocześnie nie pozbawionym treści językiem, dynamicznie i z werwą.

Staramy się być źródłem właściwych decyzji dla czytelników, rzecznikiem biznesu i przedsiębiorczości.

Zapraszamy do współpracy zainteresowane firmy zajmujące się bezpośrednio lub pośrednio tematyką poruszaną w naszych publikacjach.

Na naszych łamach publikujemy także wywiady z Prezesami Zarządów Spółek Giełdowych, Firm, Instytucji, z autorami ciekawych przedsięwzięć i projektów. Wszystkich zainteresowanych udzieleniem wywiadu redakcji, zapraszamy do kontaktu.