Marketing PRofit

Kontakt z nami

+48 722 187 449

Luksusowe nieruchomości

Dlaczego luksusowe?

Luksus zawsze ma odbiorcę. Bez względu na sytuację ekonomiczną kraju i zasobność portfeli jego obywateli, w tej czy innej cenie luksus zawsze się sprzedawał. Mało jest rzeczy, które wyrażałyby prestiż i samodzielność, tak jak własne lokum. Dom lub mieszkanie na własność stanowią luksus sam w sobie, lecz są obiekty oferujące szczególnie ekskluzywne powierzchnie i nieprzeciętny standard.

Luksusowe apartamentowce zamieszkiwać mają majętni Polacy, osoby pracujące na wysokich stanowiskach w korporacjach zamieszkujący w Polsce tymczasowo. Posiadanie mieszkania w szklanym wieżowcu, zaprojektowanym przez światowej sławy architekta to także moda i sposób na podkreślenie swojego statusu. Dlatego tego typu oferta kierowana jest również do znanych piosenkarzy, aktorów, sportowców.

Do przygotowania dodatku skłoniła nas chęć przekazania Państwu informacji, które znacznie ułatwią proces wyszukania wymarzonego domu, apartamentu czy loftu.

Zależało nam na odnalezieniu inwestycji wyjątkowych, które spełnią w pełni Państwa oczekiwania co do jakości wykonania, estetyki i komfortu. Apartament, czy loft ma być zaprojektowany przez pomysłowego architekta, zbudowany z najwyższej klasy materialów, wnętrze wykończone w cenie i zaaranżowane przy udziale projektanta. Bez względu na charakter samego mieszkania, bo ten nadaje mu nabywca, luksusowa powierzchnia ma stanowić wizytówkę i wyraz prestiżu – luksusowość powinna być odczuwalna dla właściciela i widoczna dla jego gości.

Decydując się na apartament, czy loft, które stały się w ostatnim czasie synonimami luksusu, nabywca musi wyjść z założenia, że będzie drogo, a okazji do dużych oszczędności nie będzie zbyt wielu.Klienci zwracają przede wszystkim uwagę na dobrą lokalizację (prestiżowe i dobrze skomunikowane dzielnice), otoczenie, wysoką jakość architektury i wykończenia części wspólnych, efektywność rozkładu mieszkań, cenę oraz gwarantowane przez dewelopera bezpieczeństwo inwestycji.

Niekwestionowanym liderem inwestycji apartamentowych pod względem ich ilości w segmencie premium jest Warszawa. Stołeczny rynek rozwija się najdynamiczniej spośród dużych aglomeracji. Jest to spowodowane największą ilością napływających do tego miasta inwestorów oraz wysokiego statusu materialnego potencjalnych nabywców. Duża liczba projektów apartamentowych powstaje także w pozostałych głównych ośrodkach regionalnych Polski – w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Gdańsku.